Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Coronius

Apes85 - 2017-01-23, 10:17
: Temat postu: Coronius
Siema. Chciałbym się zapytać Was czy widzicie jakieś zastosowanie dla bohatera Coroniusa. Albo inaczej, załóżcie, że na głównego herosa bierzecie losowego bohatera i wpada Wam Coronius (ja często na niższych poziomach z kompem lubię grać na "losowo" i czasem nieco sobie przez to utrudnić zadanie). Jak prowadzicie nim grę, jakie umiejętności dobieracie? Co sądzicie na temat tego herosa.
hrabo - 2017-01-23, 12:05
:
Szukam nowego bohatera w karczmie:D
tyranuxus - 2017-01-23, 12:27
:
Coronius od biedy może się przydać, bo ma naukę czarów i może nauczyć naszego głównego bohatera iżytecznych czarów. Coronius main? Hahahaah. Nie. XD
Apes85 - 2017-01-23, 12:27
:
Hehe... :) Domyślam się, ze większość tak robi, jednakowoż zachęcam do nieco bardziej abstrakcyjnego podejścia do tematu. Gramy tym co się wylosuje. Żaden turniej, po prostu luźna gra z kompem.
Begrezen - 2017-01-23, 12:52
:
gramy tym co się wylosuje... no więc co za różnica? wybieramy te umiejętności, które nam wypadną, możliwie najlepsze do wyboru ;v masz dylemat czy brać magię wody czy mistycyzm? xD
New Year - 2017-01-23, 16:08
:
Apes85 napisał/a:
Hehe... :) Domyślam się, ze większość tak robi, jednakowoż zachęcam do nieco bardziej abstrakcyjnego podejścia do tematu.

Tylko nie ma sensu szukać zastosowania dla słabego bohatera. Specjalność i czar z którym zaczyna to żart. Nauka czarów to też żart. Jak już chcesz nim grać to rozwijasz go jak normalnego bohatera, bez żadnego zbędnego kombinowania.
Ravciozo - 2017-01-23, 21:44
:
Nie dość, że słabizna pod względem skilli i specki, to jeszcze klasa druidów...no...nie jest dobra, mówiąc dyplomatycznie. Gdyby slayer dodawał więcej ataku, typu +20, +30 do wali z jednostkami 7 poziomu...wtedy może wreszcie zacząłby mieć sens, choć i tak nie jakiś duży imo
Mikus - 2017-01-23, 23:30
:
Tylko skąd taki temat i dlaczego akurat ten bohater? Jest masa mizernych bohów i najlepszym wyjściem jest szukanie w karczmie lepszego, po co się męczyć.
Apes85 - 2017-01-24, 08:29
:
Potwierdzają się więc moje teorie, bowiem nigdzie nigdy nie spotkałem się z przypadkiem gdzie specjalność Coroniusa mogła by się przydać. Miałem, nadzieje, ze może ktoś w praktyce kiedyś zrobił z tego użytek, no ale cóż...
Zawsze do grona najsłabszych bohaterów zalicza się tych z sokolim wzrokiem, a w mojej opinii sokolnicy przydają się bardziej niż niektórzy specjaliści od badziewnych czarów. Coronius jest chyba tego najlepszym przykładem.

Można chyba więc uznać temat za zamknięty :) Dziękuję kolegom, za wypowiedzenie się.