Akademia Wojny - forum

Świat Heroes 3 - Heroes 3 Jak zobaczyć ile przeciwna postać ma ruchu?

Hirsey - 2017-01-11, 20:09
: Temat postu: Heroes 3 Jak zobaczyć ile przeciwna postać ma ruchu?
Witam , jak zobaczyć ile przeciwna postać ma kratek ruchu , w sensie tak że jak ma się włączoną siatkę itd. to nie wiem jak zobaczyć jak daleko przeciwnik może się ruszyć. Proszę o pomoc. :-? :-? Jeżeli się nie da to czy jest na to jakiś mod lub coś?
hrabo - 2017-01-11, 20:15
:
To raczej brzmi jak hack, przecież miałbyś dzięki temu dostęp do ukrytych informacji typu umiejętności/artefakty przeciwnika. Jak znasz skład jego armii (najwolniejszą jednostkę) i domyślasz się jego bonusów do ruchu, to możesz sobie policzyć kratka po kratce.
New Year - 2017-01-11, 20:15
:
Hirsey napisał/a:
Witam , jak zobaczyć ile przeciwna postać ma kratek ruchu , w sensie tak że jak ma się włączoną siatkę itd. to nie wiem jak zobaczyć jak daleko przeciwnik może się ruszyć. Proszę o pomoc.

Wydaje mi się, że takiej opcji nie ma w heroes 3. Jedyne co ci pozostaje to ręczne obliczanie punktów ruchu przeciwnika.
Hirsey - 2017-01-11, 20:16
:
Ok , dzięki za odpowiedź
New Year - 2017-01-11, 20:16
:
Cytat:
Jeżeli się nie da to czy jest na to jakiś mod lub coś?

Nie słyszałem o żadnym modzie który by coś takiego robił.
tyranuxus - 2017-01-11, 21:17
:
Nigdy nie wiadomo, czy nasz dany przeciwnik nie ma przypadkiem logistyki, znajdowania drogi, butów szybkości, odwiedzonej stajni, więc coś takiego byłoby nieuczciwe. Można zobaczyć na polu walki przytrzymując CTRL, ale to szybkość jednostek, a nie bohatera na mapie przygody... :)