Akademia Wojny - forum

Pytania/Problemy... - Problem z instalacją Heores 3 złota edycja z CD ACTION

denat15 - 2016-11-13, 14:48
: Temat postu: Problem z instalacją Heores 3 złota edycja z CD ACTION
Witam, kupiłem grę heroes 3 złota edycjaz cd action ale nie mogę zaintalować, klikając na instaluj nic się nie dzieję, jest komunikat że gra może być leciwa i urzytkownicy windowsa 7, 8 , 9 mogą mieć problemy, zalecają aby odpalać grę w trybie zgodności z windows 98. ale jak się w ogóle zabrać do instalacji ?
New Year - 2016-11-13, 16:37
:
Pamiętam, że niektóre z moich gier nie chciało się instalować. W tej sytuacji otwierałem plik setup w plikach gry jest to plik instalacyjny (który zresztą powinien być widoczny od razu)) i instalowałem grę. Komputer->prawy przycisk myszki na twojej płycie (dysk F)->otwórz->szukasz pliku setup (powinien być od razu widoczny)->klikasz i powinno się zacząć instalować.
denat15 - 2016-11-13, 17:46
:
Super zainstalowałem ale mam teraz kłopot z dodatkiem wake of gods i mapami, każą mi dodatek wypakować w updata a nie widzę tego w plikach a mapy wypakowałem w maps ale nie wyświetlają mi się w grze ...
New Year - 2016-11-13, 18:00
:
Cytat:
Super zainstalowałem ale mam teraz kłopot z dodatkiem wake of gods i mapami, każą mi dodatek wypakować w updata a nie widzę tego w plikach a mapy wypakowałem w maps ale nie wyświetlają mi się w grze ...

Zainstalowałeś tego Woga? Jak to zrobisz to taki folder się utworzy i tam powinno się umieszczać te pliki.
denat15 - 2016-11-13, 18:19
:
mam podstawową wersje chyba teraz zainstalowaną, chciałem dodać spolszczonego WoG a piszą że trzeba go rozpakować w update a tego nie widzę
New Year - 2016-11-13, 18:21
:
denat15 napisał/a:
mam podstawową wersje chyba teraz zainstalowaną, chciałem dodać spolszczonego WoG a piszą że trzeba go rozpakować w update a tego nie widzę

Wpierw instaluje się czystego Woga. Po wykonaniu tej czynności trzeba te pliki umieścić w folderze update i kliknąć plik H3wUPD.
denat15 - 2016-11-13, 19:08
:
Zainstalowałem WoGa ale nie mam nigdzie w podst wersji udate ani w wodu jest po prostu data
New Year - 2016-11-13, 19:33
:
Tak u mnie to wygląda:


Kilka plików się nie zmieściło ale nie są one związane z Wogiem.
Jak widać przeniosłem wszystkie pliki co pobrałem do folderu z grą i tam to wszystko rozpakowywałem i instalowałem.
denat15 - 2016-11-14, 11:26
:
U mnie nie ma update :/
New Year - 2016-11-14, 20:10
:
denat15 napisał/a:
U mnie nie ma update :/

Może zrób screena plików które masz w folderze z zainstalowaną grą i zobaczymy czego może ci brakować. Sprawdź też czy Wog ci działa (jeżeli występują jakieś błędy przy jego uruchomieniu to może to wskazywać na źle zainstalowanego Woga). Zawsze zalecam też reinstalację (najlepiej wszystkiego) i podjęcie ponownej próby.