Akademia Wojny - forum

Pytania/Problemy... - Bohater zakrywający mapę mgła.

lukasz87o - 2016-09-05, 11:18
: Temat postu: Bohater zakrywający mapę mgła.
Witam. Po kilku latach przerwy ponownie podchodzę do HIII. Posiadam oryginalne dodatki (AB oraz SoD). Pamiętam, że gdy kiedyś grałem, mój przeciwnik (komputer) posiadał bohatera, który w chwili gdy się poruszał po mapie, zostawiał za sobą czarną smugę (tworzył mgłę podobnej do tej jaka powstaje po wybudowaniu Całunu Ciemności w Nekropolii). Owa smuga była szerokości max 2-3 pół. Nie wiem czy to kwestia konkretnego herosa czy też może jakiegoś artefaktu. Nie pamiętam również poziomu trudności, ale na pewno nie grałam na "Łatwy" oraz "Normalny". Próbuję te zagadkę rozwiązać. Czy ktoś pomoże?
The Judas Kiss - 2016-09-05, 11:45
:
Z tego co pamietam bohater nazywa się Nagash i występuje w dodatku WoG. Jesli się mylę, to mnie poprawcie;)
lol772 - 2016-09-05, 13:43
:
The Judas Kiss, dokładnie, Nagash z tą umiejętnością jest tylko w WoG-u. Była tam też również opcja, po której każdy bohater odwiedzający całun ciemności na mapie przygody zostawia po sobie taką 'smugę'
lukasz87o - 2016-09-05, 14:47
:
Dziękuje. Widocznie kiedyś musiałem mieć tego WoG'a i pewnie dla tego skojarzyłem. Co prawda byłem prawie pewny, że to musiało być w którymś z oficjalnych dodatków.