Akademia Wojny - forum

Turniej Master AW 15 - Faza grupowa raporty Master AW amator

calvert - 2015-05-15, 21:58
:
Grupa G

calvert (Niebieski, Forteca) vs Atrakcyjny_Adam (Czerwony, Cytadela)
mapa Giant War 1.5
wynik: 1:0
Bohaterowie: Astral (23/44/30/30) vs Andra (21/16/23/21)
Dzień głównej bitwy: 2 Miesiąc, 3 Tydzień, 7 Dzień

Przez pierwsze tygodnie spokojnie czyściłem swoją stronę mapy, rozwijałem Astrala. Nie
ustrzegłem się błędów. Na przykład straciłem 5 gigantów na smoczej utopii. Ale w sumie
nie narzekam. Mapa jest bardzo szczodra. Dodatkowe bonusy jednostek i kasy w eventach
plus double building powodują, że można uzbierać całkiem pokaźną armię (co zresztą widać
na zdjęciu).

Czytałem raporty profesjonalistów grających na tej mapie i to jak się wbijali do środka
planszy już w pierwszym miesiącu. Cóż ja zrobiłem to dopiero ze 2 tygodnie później. Nie
wiem jak wcześniej można było ugryźć 75 Starożytnych Behemotów albo 86 Hydr Chaosu. W
każdym razie środek był cały mój, bo Adam nie wszedł tam ze swojego terytorium. Zrobiłem
kolejną utopię, parę fajnych artefaktów wpadło(między innymi Ostrze Armagedonu z puszki,
ale nie mogłem tego założyć, wtf??? czyżby zbanowane??). No i kartografa, który odkrył
mi pozycję Adama.

Wszedłem do niego swoją masakryczną armią i wypasionym Astralem, no i cóż, to była
praktycznie miazga. Nie było po tym co zbierać.

PS. Drugiej rozgrywki już nie uda nam się rozegrać.


Dawidu91 - 2015-05-16, 23:46
:
@Calvert
Spokojnie da radę w 2 tygodniu gry wbić na GW :D nawet w połowie tygodnia :P
Barteł - 2015-05-17, 21:37
:
Grupa H
Barteł vs Szogun
Wynik: nierozstrzygnięto
No cóż, mi wylosowało nekro a Szogunowi bastion, mieliśmy dużo problemów z połączeniem się, przez pierwsze 1h40mim próbowaliśmy się połączyć, gdy się udało co chwile coś się psuło i nas wywołało. Jeden ruch robiliśmy nawet 4 razy bo nas wyrzucało. Około 20:00 musiałem zrobić 20 miutową przerwe ... Łącznie mecz trwał 4 godziny a z tego graliśmy chyba z ok 40 min. Skończyło się w 1 miesiącu i 3 tygodniu. Po tej grze nie mogliśmy już ustalić wspólnego terminu bo albo mi albo szogunowi nie pasowało. Fajnie mi się grało , dziękuje za potyczke.
Całą grę można było określić w taki sposób: "jak nie urok ,to sraczka" .