Akademia Wojny - forum

Miasta i Budynki - Graal

kapi - 2014-06-21, 20:25
: Temat postu: Graal
Pytanie: Jak mozna miec grala we wiecej niz jednym zamku?
Chaos - 2014-06-22, 20:21
:
graal można wykopać (dzięki mapce z obelisków) lub znaleźć miasto z wybudowanym graalem (na niektórych mapach miasta mają na start zbudowanego graala)

@edit
nie jestem pewien ale chyba w wojnie panowanej możesz mieć 2 miasta z graalem :)
Mikus - 2014-06-22, 20:35
:
Cytat:
@edit
nie jestem pewien ale chyba w wojnie panowanej możesz mieć 2 miasta z graalem :)

Tak, tam automatycznie w dwóch zamkach wybudowany jest graal.

Nie bardzo rozumiem ideę pytania w ogóle. Jak sam tworzysz mapę to możesz budować graale w jakich miastach chcesz jednak grając losowe mapy czy mapy stworzone przez innych graczy raczej kilku graali nie uświadczysz, koncepcja jest taka, że graal jest jeden i rzadko spotyka się mapy z kilkoma.
Tilogour - 2014-06-22, 21:29
:
Jeżeli mapmaker da kilka, to wtedy masz kilka.
Normalnie jest tylko jeden. W WoGu można kilka dać. (jako artefakt do zabrania - nie do wykopania)
Maszkarra - 2014-06-22, 23:08
:
Nie znam się na tym zbytnio, ale oprócz zakopania Graala na mapie można go jeszcze chyba umieścić w sakwie bohatera, czyli można tam ich napchać mnóstwo. Chyba, że źle coś kojarzę.
Margaret - 2014-06-23, 16:06
:
Maszkarra napisał/a:
Nie znam się na tym zbytnio, ale oprócz zakopania Graala na mapie można go jeszcze chyba umieścić w sakwie bohatera, czyli można tam ich napchać mnóstwo.


Zgadza się. Wystarczy tylko w edytorze map wejść w menu bohatera (zakładka artefakty) i tam można bez problemu umieścić ile się chce. Tak samo można ustawić, żeby Graal był wybudowany od razu w mieście.
heroes3 - 2015-06-02, 12:34
:
Żeby już nie zakładać nowego tematu, zadam jedno krótkie pytanie tutaj.
Wg AW w opisie WŻ mamy:
"Zwiększa cotygodniowy przyrost podstawowej populacji wszystkich stworzeń o 50%, generuje codziennie 5000 sztuk złota oraz udostępnia wszystkie zaklęcia w twojej gildii magów"
Tymczasem u mnie (Złota Edycja) oprócz w/w jest jeszcze coś takiego, że co poniedziałek każdemu bohaterowi podwaja punkty magii. Tzn. jak bohater ma np. 300 pkt magii, to jak siedzi w WŻ z niedzieli na poniedziałek, to robi mu się 600 pkt. magii.
Też tak macie, czy to tylko u mnie tak się dzieje? Dotyczy to Złotej Edycji, czy innych wersji HoM&M3?
No więc jak to z tym Graalem w WŻ?
Malekith - 2015-06-02, 16:20
:
Musiałeś pomylić miasto z Lochami. Wir Magii podwaja raz w tygodniu.

Nigdy nie spotkałem się z takim błędem w WŻ, więc musiałbyś podrzucić jakieś screeny albo zapisy, żeby wyjaśnić sprawę.
heroes3 - 2015-06-02, 16:23
:
Malekith napisał/a:
Musiałeś pomylić miasto z Lochami. Wir Magii podwaja raz w tygodniu.

Spokojnie, jeszcze odróżniam Lochy od WŻ. :-P
Jak się uda, jutro odbieram lapka z serwisu i wgrywam HoM&M3, więc jak tylko znowu mi się coś takiego przydarzy, to podrzucę screeny.
No bo też nie kojarzę jakiegoś artefaktu, czy nawet kombinacji artefaktów, które dawały by ten efekt :roll:
Gertios - 2016-10-14, 08:43
:
No ale cięzko własnie tego graala zdobyć na moje
Mikus - 2016-10-14, 12:17
:
Kwestia tego gdzie Graal będzie ustawiony, na losowych mapach wiadomo, że jak trafi się on blisko jednego z przeciwników to jesteś prawie bez szans bo komputerowi wystarczy garstka obelisków aby znać mniej więcej jego położenie.
cathpeta33 - 2021-07-08, 09:34
:
Chaos napisał/a:
graal można wykopać (dzięki mapce z obelisków) lub znaleźć miasto z wybudowanym graalem assurance obsèques (na niektórych mapach miasta mają na start zbudowanego graala)

@edit
nie jestem pewien ale chyba w wojnie panowanej możesz mieć 2 miasta z graalem :)

W każdym razie dobrze jest mieć taki pomnik w domu, nie sądzisz.