Akademia Wojny - forum

Subforum - użytkownicy miesiąca - FORUMOWICZ STYCZNIA 2014

Malekith - 2014-02-08, 20:38
: Temat postu: FORUMOWICZ STYCZNIA 2014
Aby głos się liczył, trzeba posiadać minimum 50 postów.

Wklejenie zdjęcia Pieseła zwiększa szansę na zwycięstwo kandydata.
restling - 2014-02-08, 21:08
:
Głosuję na LaEę bo demokracja


Ja - 2014-02-08, 21:25
:
Głosuję na Malka za założenie tego tematu.


Dago - 2014-02-08, 21:30
:
No ot ja pójdę za głosem Ja.
PS> stop państwu wyznaniowemu na AW! Nie wywyższaniu wyznawców Pieseła nad innymi ludźmi!
Malekith - 2014-02-09, 01:26
:

Tilogour - 2014-02-09, 09:04
:
Malekith - Bo jest niekwestionowanym władcą Piesełów.

Mikus - 2014-02-09, 09:24
:
Malek bo pierwszy osiągnął kosmopieseła i dzielnie odpisuje nowym użytkownikom.
Redalion - 2014-02-09, 09:33
:
Głosuję na Mikusa. Bo tak.
BTW Ja mam okrągłe 0 piesełów na sekundę, ale z każdą sekundą ta wartość się podwaja, a nawet potraja(!), więc przy mnie w tej grze Malek to zwykły nubcza. Deal with it.
Skwer - 2014-02-09, 16:48
:
LaEa, bo tak.
Mandraghora - 2014-02-09, 17:33
:
Malek.


Cor Kalom - 2014-02-09, 18:35
:
LaEa, bo tak..
Redalion - 2014-02-09, 19:13
:
Nie no, to zmieniam na Malka, bo jeszcze Laluś wygra. ;o
Żelazko - 2014-02-10, 05:39
:
Nasz Junior Admin pozwolił mi głosować. :)
Dowód jest w załączniku.

Głosuję na Bethrenziora za uporczywą ignorancką dyskusje, którą wszczął. Miałem dużo frajdy i pop corn-u do zjedzenia kiedy czytałem jego posty.

A jeżeli nie można wybrać użytkownika z poniżej 50 postów na koncie, to za usera miesiąca w drugiej kolejności wybieram Redaliona za cięte mądre spostrzeżenia na temat użytkownika Bethrenziora. A szczególnie za ten post:
http://www.heroes3.eu/for...ighlight=#78742

Redalion napisał/a:
Jezu, jeszcze raz ktoś napisze (czy tu, czy w SB), że mamy tego Sretrezena za debila dlatego, że gra inaczej (albo że nie jet debilem, tylko gra sobie po swojemu ;o), to też będę go miał od teraz za kretyna (pozdro Dago). Przecież tu nie chodzi o to, że gościu sobie gra w taki, a nie inny sposób. Niech sobie gra tury po 1 min, niech sobie używa autowalki i robi tak samo w multi z tymi, którym to nie przeszkadza. Żaden problem. Wniosek. że gościu jest kretynem, wyciągnąć można nie z tego, jak gra, ale co i jak pisze. Debilne wnioski, komiczne argumenty, tezy wyciągnięte z największych czeluści odbytu. Poza tym skrajny beton, do którego nic nie dociera, a do tego absolutny szczyt hipokryzji - gościu wparował do tematu jako świeżak na forum (chyba jego pierwszy post), napisał nam jak gra, potem dodał, że grając inaczej, trzeba być idiotą ( :mrgreen: ) i zaczął rozstawiać wszystkich po kątach, uznając się za kogoś mądrzejszego (pisząc jednocześnie jedne z najchujowszych postów w historii tego forum :mrgreen: ). A po serii DOŚĆ KULTURALNYCH postów (jak na poziom retariady i kretynizmu, który zaprezentował) ze strony innych użytkowników i pojawieniu się w końcu takiego (najwyższy czas :-D ), w którym padł wniosek "no sorry stary, ale nic do Ciebie nie dociera, jesteś chyba jednak trochę trollem albo głupkiem", bodaj ze strony Mikusa - zaczął żałośnie pojękiwać o poziomie Mikusa i że ten ma przestać pisać o nim prawdę (znaczy nazywać go debilem ;o), bo on nie będzie się zniżał do jego poziomu. :mrgreen: A że Mikus jest raczej spokojnym użytkownikiem i że nie jest go łatwo wyprowadzić z równowagi - wszyscy wiemy. ;o

Jedyne, co powinno się zrobić z postami tego potwornego głąba, to 'spłukać' je w forumowym 'kiblu' i to w trybie oszczędzania wody. ;-) Mógłbym w sumie cytować te jego debilizmy (nie tylko te stricte heroesowo - merytoryczne, bo to zrobił np. Malek, ale te, w których przedstawia rozumowanie na poziomie ośmiolatka ze szkoły specjalnej), ale nie bardzo mi się chce. Chociaż jeden jego post sobie zapamiętałem i specjalnie oznaczyłem, bo jest wyjątkowy - to najchujowszy post w historii tego forum, trzeba zostawić dla potomnych - będzie co wspominać za jakiś czas. :mrgreen: Jest dość długi, a i tak każde zdanie i każdy wniosek są skrajnie chujowe, do tego popełnił w nim chyba wszystkie możliwe grzechy nowego forumowicza i gracza h3 zarazem.

Ale nie, obrażamy Bełkotreza, bo chce grać jednominutowe tury. Ogarnijcie się trochę. :o


No i awatar masz fajny Redalion chociaż sam nie cierpię palenia to i tak wygląda klasowo. ;-)
Malekith - 2014-02-12, 18:23
:
Głosowanie zamykam dziś o północy.
isan - 2014-02-12, 20:20
:
mikus