Akademia Wojny - forum

Zabawy forumowe - Mafia - rozgrywka

Daffodil - 2013-01-10, 20:53
:
restling napisał/a:
Mikus, ty nie jesteś przecież księdzem, ty jesteś Ojcem Chrzestnym mafii!
A ty jednym z jego przydupasów. :D
Mikus - 2013-01-10, 20:56
:
Nie jestem!
restling - 2013-01-10, 21:01
:
No racja Mikus, przepraszam. Ty jesteś Józkiem ze wsi. Szkoda że wam koza zmarła, ale pozwoliło nam to interesa rozkręcić. Tak na marginesie, pewnie będę pierwszą ofiarą. Takie moje szczęście jest. No nic, może zacznę pisać testament, żeby go z tamtego świata zdążyli doręczyć przed 16:00.
Daffodil - 2013-01-10, 21:03
:
Józek to ciekawa postać. Zostaw go!
Ja - 2013-01-10, 21:05
:
Mikus napisał/a:
Nie jestem!

Napisanie tego nie miało żadnego sensu, bo i tak nie mamy żadnych powodów by ci wierzyć lub nie.
Daffodil napisał/a:
restling napisał/a:
Mikus, ty nie jesteś przecież księdzem, ty jesteś Ojcem Chrzestnym mafii!
A ty jednym z jego przydupasów. :D

W tej rozgrywce Ojciec ma tylko jednego wasala.
restling napisał/a:
Ty jesteś Józkiem ze wsi.

Mylisz się, Ja jestem Józef. JA to moje inicjały. Józef Analnik.
Daffodil napisał/a:
Józek to ciekawa postać. Zostaw go!

Dziękuję.
Daffodil - 2013-01-10, 21:08
:
Ja napisał/a:
W tej rozgrywce Ojciec ma tylko jednego wasala.
Mafiozów jest zazwyczaj 2, tak jak jest i tu. No, chyba, że o czymś nie wiem. :D
Ja - 2013-01-10, 21:10
:
Daffodil napisał/a:
Ja napisał/a:
W tej rozgrywce Ojciec ma tylko jednego wasala.
Mafiozów jest zazwyczaj 2, tak jak jest i tu. No, chyba, że o czymś nie wiem. :D

zlatan napisał/a:
W grze bierze udział 9 graczy, 7 z Miasta (wśród nich Cattani i Ksiądz) oraz 2 z Mafii (wśród nich Ojciec Chrzestny).

Daffodil - 2013-01-10, 21:13
:
zlatan napisał/a:
Mafia - 2 zwyczajnych mafiosów i Ojciec Chrzestny
:) No ale dobra, w tej rozgrywce jest inaczej. Szkoda.
Ja - 2013-01-10, 21:23
:
Daffodil napisał/a:
zlatan napisał/a:
Mafia - 2 zwyczajnych mafiosów i Ojciec Chrzestny
:) No ale dobra, w tej rozgrywce jest inaczej. Szkoda.

Mafiozi chyba już się znają i wiedzą ilu ich jest, więc to, że o tym nie wiedziałeś, lekko odsuwa od Ciebie podejrzenia. Chociaż może to być zagrywka. Piszę dla uczciwych obywateli, którzy jeszcze nie wyciągnęli z tego takich wniosków.
Mikus - 2013-01-10, 21:33
:
Ja napisał/a:
Daffodil napisał/a:
zlatan napisał/a:
Mafia - 2 zwyczajnych mafiosów i Ojciec Chrzestny
:) No ale dobra, w tej rozgrywce jest inaczej. Szkoda.

Mafiozi chyba już się znają i wiedzą ilu ich jest, więc to, że o tym nie wiedziałeś, lekko odsuwa od Ciebie podejrzenia. Chociaż może to być zagrywka. Piszę dla uczciwych obywateli, którzy jeszcze nie wyciągnęli z tego takich wniosków.


To, że nas o tym informujesz mogłoby odsunąć podejrzenia również od Ciebie, jednak widać że jesteś obeznany w strategiach i możesz to robić celowo jako jeden z mafii. Mało tego, możliwe że obaj jesteście z mafii i razem obmyśliliście taką zagrywkę aby odsunąć od siebie podejrzenia.
Lowcakur - 2013-01-10, 21:36
:
Mikus napisał/a:

To, że nas o tym informujesz mogłoby odsunąć podejrzenia również od Ciebie, jednak widać że jesteś obeznany w strategiach i możesz to robić celowo jako jeden z mafii. Mało tego, możliwe że obaj jesteście z mafii i razem obmyśliliście taką zagrywkę aby odsunąć od siebie podejrzenia.


Najbardziej rpawdopodobne jest jednak to, ze to Ja i ja jestesmy mafiozami, mamy to we krwi.
Daffodil - 2013-01-10, 21:38
:
Trzeba zacząć ważyć słowa... :-D
restling - 2013-01-10, 21:43
:
Moje ważą po 5 gram od litery, możecie sobie policzyć, mi się nie chce.
Lowcakur - 2013-01-10, 21:44
:
Spojrz na moj awatar, czyz nie wygladam na egzekutroa? :D

Mikus napisał/a:
To, że nas o tym informujesz mogłoby odsunąć podejrzenia również od Ciebie, jednak widać że jesteś obeznany w strategiach i możesz to robić celowo jako jeden z mafii. Mało tego, możliwe że obaj jesteście z mafii i razem obmyśliliście taką zagrywkę aby odsunąć od siebie podejrzenia.


Ta Twoja mowa takze moglaby odsunac od Ciebie podejrzenia i ukazac Ciebie jako prawowitego obywatela, gdy w gruncie rzeczy mozesz byc podwojnie zaincepcjonowanym gangsterem.
Maszkarra - 2013-01-10, 21:45
:
Lowcakur napisał/a:
Ta Twoja mowa takze moglaby odsunac od Ciebie podejrzenia i ukazac Ciebie jako prawowitego obywatela, gdy w gruncie rzeczy mozesz byc podwojnie zaincepcjonowanym gangsterem.


Wpadłem na to samo, piona. (te przypucowanie powinno mi pomóc, jeśli jesteś gangsterem xD)