Akademia Wojny - forum

Sprawy Akademii Wojny - Upadek Forum

mbehemot - 2013-01-22, 09:31
:
isan napisał/a:
Mapy polecane przez Akademię Wojny

Również bardzo dobry pomysł, trzeba tylko wybrać pewne kryterium. Gdy będą oceny map i recenzje, nie będzie problemu.
Mały Farciarz - 2013-01-22, 22:09
:
Chętnie Wam pomogę jeżeli oczywiście chcecie mojej pomocy :)
mbehemot - 2013-01-24, 23:11
:
Mały Farciarz, w czym dokładnie mógłbyś pomóc?
Zakładam, że coś z organizacją turniejów ;).
Skwer - 2013-01-25, 14:08
:
Planowalem z yarzappem wizac się za organizację Mastera AW, ale niestety obaj cierpimy na brak czasu. Moja sytuacja powinna się poprawić za tydzień-2.
Mały Farciarz - 2013-01-26, 18:00
:
Jeżeli chodzi o organizację turniejów mogę pomóc tak samo przy Master AW ale również, mogę zająć się ocenianiem mapy, aby ułatwić ich wybór.
deql - 2013-01-26, 23:35
:
Również chętnie pomogę w kwestii map.
@down:
prawda! :)
Mikus - 2013-01-27, 09:48
:
Akurat w kwestii map to moim zdaniem ocena powinna być otwarta i każdy powinien mieć możliwość zagłosowania.
Tilogour - 2013-03-14, 13:23
:
[podnosi złotą łopatę] Dodam od siebie (czas odkopać temat), że gdybym obecnie sprawdził forum, to by mnie raczej nie zainteresowało.

Zresztą bądźmy szczerzy. Ilu nowych użytkowników będzie grać w h3?
Nawet TUTAJ już nie ma ciekawych tematów odnośnie h3, tylko na forum przeważają posty napisane w HP.
q2 próbował coś zrobić, ale nic z tego. I tak nowi się nie wypowiadają na stronie.
Krótko mówiąc. Obecnie aw się nie wyróżnia specjalnie..., a czasy popularności ma już dawno za sobą...
Skwer - 2013-03-14, 13:32
:
Może turniej MASTER AW w całości prowadzony na forum coś zmieni - jeżeli chodzi o ludzi od h3 ;)
Tilogour - 2013-03-14, 14:32
:
szkoda, że rozgrywki nie są nagrywane. Gdzieś słyszałem, że ktoś coś takiego nagrywał. Zwłaszcza finałowe... Ja bym się jarał... :mrgreen: Kiedyś. W sumie może i teraz...
LaEa - 2013-03-14, 16:15
:
Na tym forum nikt prawie nie gra w herosy, a nowi userzy nie zdają próby czasu do tego Malak lubi banować noobów także tylko laea może rozruszać te/to (wybierz poprawne) forum i jego team.
Mikus - 2013-03-14, 18:36
:
Tilogour napisał/a:
q2 próbował coś zrobić, ale nic z tego. I tak nowi się nie wypowiadają na stronie.

No rzeczywiście, pole do popisu przy wyborze danego stworka z różnych lat było ogromne dla nas.
A jeśli chodzi o nagrywanie pojedynków to też chętnie bym pooglądał ale wątpię, że komuś będzie chciało się w to bawić.
Skwer - 2013-03-14, 18:38
:
Mikus napisał/a:
A jeśli chodzi o nagrywanie pojedynków to też chętnie bym pooglądał ale wątpię, że komuś będzie chciało się w to bawić.
Sam zagraj i też się pobaw w udostępnianie :)
Mikus - 2013-03-14, 18:45
:
Skwer napisał/a:
Mikus napisał/a:
A jeśli chodzi o nagrywanie pojedynków to też chętnie bym pooglądał ale wątpię, że komuś będzie chciało się w to bawić.
Sam zagraj i też się pobaw w udostępnianie :)

Ja jestem akurat gorzej niż amatorem bo nigdy online nie grałem więc nawet jeśli bym się zdecydował wziąć udział to nie wiem, czy ośmieszałbym się wrzucając filmik z gry, który i tak raczej niewiele osób miałoby ochotę obejrzeć. Chodziło mi raczej o bardziej zaawansowane pojedynki ;-)
Skwer - 2013-03-14, 18:50
:
Mikus napisał/a:
nie wiem, czy ośmieszałbym się wrzucając filmik z gry, który i tak raczej niewiele osób miałoby ochotę obejrzeć
Nie wątpię że na naszym forum znalazłbyś kibiców :)
Mikus napisał/a:
Ja jestem akurat gorzej niż amatorem bo nigdy online nie grałem więc nawet jeśli bym się zdecydował wziąć udział to nie wiem
Myślę, że nie będziesz jedynym. Może najwyższy czas spróbować? ;) To, że wiesz już dużo na temat Heroes 3 daje Ci niezłą przewagę nawet nad bardziej doświadczonymi graczami multiplayer.
Mikus napisał/a:
Chodziło mi raczej o bardziej zaawansowane pojedynki
Z drugiej strony ktoś mógłby wytknąć Ci błędy i doradzić.