Akademia Wojny - forum

Sprawy Akademii Wojny - Upadek Forum

yarzapp - 2012-11-26, 11:32
:
Kompletnie nie rozumiem Waszego problemu.
Należy brać odpowiedzialność za to, co się pisze, niezależnie od tego, czy piszesz to anonimowo, czy się pod tym podpisujesz imieniem i nazwiskiem. Jeśli piszecie takie rzeczy, że się potem musicie ich wstydzić, to coś jest nie tak.
Mikus - 2012-11-26, 13:07
:
Poza tym coś musiałoby być nie tak z waszymi znajomymi żeby przekopywali to forum w poszukiwaniu waszych postów...
Skwer - 2012-11-27, 03:02
:
elo
Skwer - 2012-11-27, 16:45
:
cześć
Mandraghora - 2012-11-27, 18:57
:
Skwer napisał/a:
[...] a przy tym wymagające dużo pracy.

A, tu Cię boli...

A nie można zastosować kilku rzeczy naraz? Fanpage, konkursy, przekierowanie do forum itd.? Istny Blitzkrieg. :3
deql - 2012-11-27, 19:19
:
Macie jedną ogromną przewagę nad wszystkimi innymi portalami HOMM3 - po wpisaniu w google "heroes 3" lub 'homm 3' na pierwszym miejscu wypada ten portal. Warto tu działać, tak aby był przyjazny dla oka(nie chodzi o wygląd, bo wygląda baardzo ładnie i klimatycznie), żeby ktoś kto wchodzi pierwszy raz na tą stronę zobaczył, że to żyje, że są prowadzone 'normalne' dyskusje(w normalnych topicach ;) ) i coby zajrzał z ciekawości i znalazł to co czego szuka ;)
Amitamaru - 2012-11-27, 20:09
:
Skwer, bo przy organizowaniu turniejów wcale nie ma dużo roboty, zapomniałem...
Nie wiem czy portal z mapami ma sens, bo ile osób szuka tych map i gra w nie? :D Ja bardziej strzelałbym w rozszerzenie Hyde Parku o nowe działy i prowadzenie tam normalnych dyskusji, a działy dotyczące h3 zostawić w spokoju i ewentualnie odpowiadać tam na pytania nowych.
yarzapp - 2012-11-28, 08:55
:
No podobno dużo ludzi wchodzi na AW tylko po te mapy, a o forum nawet nie wie.
Paweł - 2012-11-28, 16:36
:
Amitamaru napisał/a:
Ja bardziej strzelałbym w rozszerzenie Hyde Parku o nowe działy i prowadzenie tam normalnych dyskusji
To byłoby dość nowatorskie. Według mnie mogłoby coś dać, gdyż na tym forum HP jest bardzo obleganym działem - jest tam z kim popisać na wiele tematów.

Proponuję zacząć od pomysłu powiązania forum z mapami. Sam trafiłem tu szukając map.
Tilogour - 2012-11-28, 22:15
:
Ja trafiłem tu i zostałem, bo zobaczyłem ciekawe wypowiedzi na temat map...
Nie wiem, jak was, ale mnie po prostu bardzo ciekawiły różne sposoby przechodzenia map i relacje dot. gry na tych bardziej skomplikowanych mapach...
zlatan - 2012-11-29, 18:16
:
O, fanpage na fb to fajny pomysł. Zawsze chciałem sprawdzić, czy Gandalf tylko pisze jak skończona cipa, czy wygląda też jak skończona cipa.
isan - 2012-11-29, 19:28
:
Przecież Gandi dawał już na forum swoje zdjęcie.
Tarnoob - 2012-11-29, 20:38
:
Zlatan, stanę w obronie mojego kumpla Gandalfa.

Jak jesteś taki cwany, to sam się dostań tam, gdzie Gandi się dostał.

Gandi wspiera nas wszystkich mentalnie, nikomu chyba źle nie życzy i nie robi nikomu z nas przykrości.

Jest zasłużonym, wielotysięcznym i wieloletnim forumowiczem.

[ Dodano: 2012-11-29, 20:39 ]
Oprócz tego przechodził i przechodzi swoje kryzysy, cierpi (czasem o tym wspomina nie wprost, czasem można odnieść takie wrażenie) i jako koledzy z forum powinniśmy go wspierać, a nie jeszcze bardziej dołować.
zlatan - 2012-11-29, 21:20
:
O byciu tam, gdzie Gandalf co nieco wiem. Już nie pierdol.
Amitamaru - 2012-11-29, 22:05
:
Tarnoob napisał/a:
i jako koledzy z forum

Kolegów to sobie w realu poszukaj.