Akademia Wojny - forum

Subforum - użytkownicy roku - USER ROKU 2011 - GŁOSOWANIE

Leance - 2012-01-10, 23:38
: Temat postu: USER ROKU 2011 - GŁOSOWANIE
Ponieważ yarzappa nie ma, ja otwieram głosowanie na usera roku 2011. Przypominam, że swoje typy mogą podawać tylko te osoby, które do chwili obecnej, tj. 10.01.12 godz. 23:37, wysłały yarzappowi swój głos.
Argumentacja mile widziana.
Amitamaru - 2012-01-10, 23:40
:
yarzapp
Cały czas się udzielał, bezkonfliktowy, nie zanudzał jak Gandalf i ogólnie jak najbardziej na plus. I co najważniejsze i zaważyło na moim głosie to założył temat w którym dawał savy i opisy swoich gier.
Leance - 2012-01-10, 23:45
:
Ja zagłosowałem na mikusia773.
W zasadzie brałem pod uwagę dwóch userów: jego i yarzappa. Ponieważ yarzapp był już useremroku 2010, postanowiłem zagłosować na "świężą krew". Chciałem zauważyć, że w dobie spadającej aktywności starych użytkowników (dlatego też nie rozważałem oddania swego głosu na Gandalfa, który prawie nie wchodził na forum do czerwca [tak, wiem, matura]), ww. user w ciągu 12 miesięcy napisał około 700 postów!
Gandalf - 2012-01-11, 00:47
:
Oddałem swój głos na Leance'a. Pisał on praktycznie przez cały czas, zgromadził dużo punktów pomocy, stworzył świetną pracę na KKM i w ogóle dość często wykazywał się poczuciem humoru. Przejął FLP. Jego posty zwykle nie spadały poniżej pewnego poziomu, trzymał fason.
Moimi innymi kandydatami byli: yarzapp, mikus773, bartman i Skwer. Pierwszy imponował aktywnością, dystansem i zawartością merytoryczną postów, organizował/współorganizował różne forumowe zabawy, zamieszczał savy z gier, ogólnie - super. Stwierdziłem jednak, że nie oddam na niego głosu 2. raz z rzędu, bo to nudne. :lol: Drugi też błyszczał aktywnością (szczególnie jak na nowego usera), udzielał się w wielu tematach i to z reguły sensownie, ale jednak Leance go trochę (przynajmniej wg mnie) przebił.
Z kolei bartman i Skwer prezentowali nieodmiennie wysoki poziom wypowiedzi, odpowiednio - bartman w HP, Skwer w tematach powiązanych z Heroes. Jednak uznałem, że udzielali się trochę za rzadko, bym wybrał któregoś z nich. Tyle.
Ja w ogóle nie powinienem się liczyć, gdyż w minionym roku naskrobałem ledwo ponad 200 postów, ale cii, nikt nie widział, nikt nie słyszał. :lol:
Mikus - 2012-01-11, 15:47
:
Mój głos poszedł na yarzappa, brałem też pod uwagę Leanca i wybór był naprawdę trudny, z obu stron wiele sensownych postów, u yarzappa temat ze swoimi grami u Leanca genialne KKM. Cóż, kogoś musiałem wybrać, tym razem był to yarzapp bo w skali całego roku bardziej utkwił mi w pamięci.
yarzapp - 2012-01-12, 01:30
:
Ja właściwie nie widzę innego kandydata, jak Leance. Siedział na forum praktycznie dzień w dzień przez cały rok, pisał wszędzie, angażował się we wszystko, prowadził listę przebojów przez prawie pół roku, zbierał ciekawe cytaty z SB i je publikował po długim czasie, bardzo ciekawa praca "AW w satyrze", można by wymieniać bez końca, a mi się nie chce. Właściwie to drugiego nie widać.
isan - 2012-01-12, 16:23
:
Xeno i tylko on
yarzapp - 2012-01-13, 20:40
:
Jak na razie oddano 6/10 głosów i wyniki są:

Leance, yarzapp -2
mikus773, Xeno -1

Skąd takie opóźnienie w głosowaniu? Ja tam znam wyniki końcowe :-)
bartman - 2012-01-14, 00:28
:
A więc Gandalf. Za kliniczny przypadek uzależnienia od forum, szczególnie w drugiej połowie roku. Do tego inteligentne i często zabawne posty, no i neurotyczne ego, porównywalne z tym "woodyalenowskim" :-P

Dodam, że na mojej "shortliście" byli jeszcze Mikus - bardzo pozytywnie wkomponował się w forum, Leance i Yarzapp - ciekawe posty + godziny spędzone przy liście.
Skwer - 2012-01-15, 09:39
:
Wahałem się miedzy 4 użytkownikami:
Gandalf
Leance
yarzapp
bartman
Głos oddałem na bartmana - za brak spamu, nie pisanie głupot, nie zauważyłem też i stały, dobry poziom postów. Zabrzmiało to tak jak był chciał przekazać dlaczego na innych nie zagłosowałem - i tak to miało "brzmieć".
Tak czy inaczej głos zasłużony.
Paweł - 2012-01-15, 10:50
:
Ja nie mogłem zagłosować na inną postać jak Leance. Aktywność przez cały rok. Ponadto często próbował rozkręcać ciekawe dyskusje. Trzymał poziom wypowiedzi. W tym roku nie stwarzał problemów na forum.

Leance otrzymuje mój głos.
yarzapp - 2012-01-15, 13:10
:
Malek, kuźwa, bo już tylko Ty zostałeś, leniwa, flegmatyczna nogo, czemu mnie to nie dziwi... Ogarnij się i oddaj swój głos, bo ludzie czekają.

Wyniki chwilowe:
Leance -3
yarzapp -2
mikus773, Gandalf, Xeno, bartman -1
Leance - 2012-01-15, 13:11
:
Cytat:
Malek, kuźwa, bo już tylko Ty zostałeś, leniwa, flegmatyczna nogo, czemu mnie to nie dziwi... Ogarnij się i oddaj swój głos, bo ludzie czekają.

A właśnie tak sobie rano myślałem, że teraz na głos Malka przyjdzie nam poczekać z pół roku :D
Malekith - 2012-01-15, 14:18
:
Jaki rage :P

Tilogour - epickie filmiki z yt, dosyć aktywny przez cały rok, wysoki poziom wypowiedzi, fajnie się z nim gada na gg, ciekawy gust muzyczny.
LaEa - 2012-01-15, 14:30
:
Malekith napisał/a:
fajnie się z nim gada na gg
Założe się, że to był najważniejszy argument