Akademia Wojny - forum

Hyde park - Czego słuchacie?

lol772 - 2017-03-16, 09:55
:
Ostatnio to głównie amerykańska i brytyjska muzyka popularna i rock z lat 60-70. Oczywiście nowsze też, ale zdecydowanie rzadziej. Polecam zespół Wishbone Ash, zwłaszcza album Argus bo moim zdaniem jest bardzo zapomniana i niedoceniana, a artystycznie to ten sam poziom co najlepsze zespoły tamtych czasów. Z aktualnych zespołów polecam Kasabian, jeden z ambitniejszych aktualnie zespołów.
xcomfighter - 2017-07-13, 13:03
:
Maiden lub Polski Rap i jedziemy
mrkubaz - 2017-08-30, 08:41
:
Nickelback oczywiście ;-)
miaq1 - 2018-08-26, 15:29
:
U mnie w głośnikach tylko muzyka klasyczna.
SIRWilczek - 2018-09-30, 10:16
:
Mam wrażenie, że dawno dawno temu napisałem tutaj post i jeśli go przeczytam to pójde się pociąć ze wstydu więc pora na ''aktualizacje gustu muzycznego''

Generalnie to jakoś ciągnie mnie do rapu, prawdopodobnie przez nowe płyty Eminema (Kamikaze) oraz Cypress Hill (Elephants on Acid). Jeśli chodzi o ulubionych wykonawców to bezwątpienia wymieniona wyżej dwójka (?) a także 2Pac, N.W.A. i czasem jakiś DMX

Wciąż jestem fanem Limp Bizkit oraz zespołu Metallica, ale ich piosenki powoli znikają z moich playlist.

Pozatym zaczynam spowrotem doceniać polski rap (Kaliber 44) i wciąż jak maniak słucham soundtracków z niektórych gier
Fangorn - 2022-11-30, 16:24
:
W sumie wszystkiego po trochu, oprócz disco polo. Jakoś najbliższy mi jest rock i stare czasy typu Queen, Guns n roses, Metallica itp. Ale z nowszych np. polubiłem Dawida Podsiadło, uważam, że tworzy dobrą muzykę.
Plush - 2022-11-30, 16:29
:
moi top artyści:
- Rod Stewart
- Phil Collins
- David Bowie
- Frank Sinatra