Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Mapy geograficzne

Tarnoob - 2011-09-11, 15:42
: Temat postu: Mapy geograficzne
Jakie przypominacie sobie mapy, które są wzorowane na geografii Ziemi albo fantastycznych krain? Jak Wam się w nie grało?

Osobiście kojarzę, że były m.in. „Huzia na Wikinga!”, „Afryka Herosów”, liczne mapy inspirowane Tolkienem, „The Mandate of Heaven”, coś wzorowanego na Might and Magic VIII (chyba na jakieś rosyjskiej stronie), jakaś mapka oparta o geografię USA na Celestial Heavens i chyba też „World of Warcraft”. Przyznaję bez bicia, że w żadną z nich nie grałem.

Coś jeszcze pamiętacie?
Althienn - 2011-09-11, 19:38
:
także moja mapa Asian war:)
MaTeO - 2011-09-11, 22:31
:
Moja mapa to "Australijski Armagedon". Do testow udostępniam indywidualnie :)
Pozdrawiam
Leance - 2011-09-12, 20:51
:
MaTeO napisał/a:
"Australijski Armagedon"

Mapa $wiat była świetna, chyba jest jeszcze w downloadzie. Bardzo dobrze odwzorowana konturowo i, co najważniejsze, udało się wepchnąć do niej wiele ważnych szczegółów, które dają poczucie, że naprawdę prowadzimy wojnę o podbój całego globu ;-)
Bron - 2011-09-13, 02:26
:
Mapka Reclamation (nie wiem jak przetłumaczyli na polski; nie będę próbował skoro "A Viking we shall go! to "huzia na wikinga" :P) dostępna w zwykłym H3 SoD to przecież Ameryka Północna. Obok Europy właśnie moja ulubiona mapa,
lol772 - 2011-09-13, 08:49
:
Althienn napisał/a:
także moja mapa Asian war:)

Nie grałem, ale Azja brzmi ciekawie. Koniecznie muszę ją wypróbować!
Althienn - 2011-10-01, 10:14
:
i jak?
mam już parę ulepszonych wersji,
może wkrótce coś zauploaduje
Sandro123 - 2011-10-02, 10:52
:
Dodam do tego oryginalny fix z dodatku Shadow of Death, o nazwie bodajże "Powrót". Jest to mapa Ameryki Północnej. Grałem też w "Afrykę Herosów" z kumplem w sojuszu na 160%, bo wyczytaliśmy ,że jest bardzo trudna. Przeszliśmy ją bez trudów, jedynym problemem było głównie ganianie za szczurami kompa... :-P
Leance - 2011-10-02, 12:52
:
A tak to Huzia na Wikinga to syf, jej autor mapę Europy to chyba raz w żyicu widział (okrągły półwysep Iberyjski? phi....).
Pod tym względem dużo, dużo, dużo lepsza jest Europe v.1.2. Tu odwzorowanie jest świetne, szkoda tylko, że autor tyle samo wysiłku nie włożył w szczelne zapchanie mapy różnymi obiektami.