Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Download mapek

sersmo - 2011-07-21, 16:13
: Temat postu: Download mapek
Witam, to mój pierwszy post na forum, a więc takie, zapewne dla wielu z was banalne pytanie: Mianowicie, chciałem ściągnąć mapkę z tej strony i wyskoczył mi edytor, jestem zupełnie w tym zielony i nie wiem jak mapkę zgrać do folderu "maps" bo z Jaskini Behemota ściągałem i było zapakowane w winrarze. Proszę wytłumaczcie mi, albo oświećcie mnie linkiem do odpowiedniego FAQ :)

Dziękuję z góry za pomoc i pozdrawiam :)
isan - 2011-07-21, 16:17
:
Heroes3/Maps - tam wklej sciągnięte mapy. nastepnie w h3 nowa gra i szukasz w scenariuszach nowej mapy
yarzapp - 2011-07-21, 16:18
:
Jeśli są w formacie rar, to najpierw musisz rozpakować mapkę i jeśli po rozpakowaniu ukaże się folder, to do katalogu data wrzucasz plik *.h3m z tego folderu, a nie folder.
sersmo - 2011-07-21, 16:53
:
Dziękować :mrgreen:

Jeszcze jedno: co zrobić jak pisze "wersja pliku = 21 aktualna wersja = 51??
maarcin - 2011-07-21, 20:00
:
Prawdopodobnie mapa z innej wersji gry, tj RoE, AB albo SoD. Ja jak probowalem otworzyc mapke z SoD w jednym edytorze (w folderze z gra mam dwa), to wlasnie wyskakiwalo cos takiego.

Pozdro
sersmo - 2011-07-22, 10:46
:
Jeszcze raz wielkie podziękowania :)
thunderman77 - 2011-08-06, 14:40
:
maarcin napisał/a:
Prawdopodobnie mapa z innej wersji gry, tj RoE, AB albo SoD. Ja jak probowalem otworzyc mapke z SoD w jednym edytorze (w folderze z gra mam dwa), to wlasnie wyskakiwalo cos takiego.

Pozdro


ma to swoje plusy bo dzięki temu gdy utkniesz w jakimś momencie gry nie bedziesz pędził do edytora by przefiltrować mape wzdłuż i wszerz