Akademia Wojny - forum

Hyde park - Znowu to samo?

Leance - 2011-06-30, 23:34
: Temat postu: Znowu to samo?
Tytuł mający przyciągnąć uwagę forumowiczów.
Co myślicie o kolejnej edycji KKM? Jak pisałem, jest to fajna tradycja i myślę, że warto nad tym pomyśleć. Tarn powiedział, że może być "chodźby zaraz" (może to by go skłoniło do częstszego odwiedzania forum...). Co wy na to?
Maszkarra - 2011-06-30, 23:35
:

The Shadow - 2011-06-30, 23:39
:
W sumie mi to obojętne.
Do póki nie muszę czytać tych arcyinteligentnych postów z przesadnie wyszukanym słownictwem to jestem zadowolony :P Co do samego przedsięwzięcia KKM, to dobry pomysł. Co prawda nigdy w tym nie brałem udziału, ale może to w jakiś tam sposób wpłynąć pozytywnie na forum i przerwać pasmo 'nie do końca ciekawych postów' ; )

PS darujcie sobie z tymi wlepkami z komixxów, kwejków itp. Każdy chyba zna adresy?
Gandalf - 2011-06-30, 23:48
:
The Shadow napisał/a:
PS darujcie sobie z tymi wlepkami z komixxów, kwejków itp.
Popieram.
A co do samego pomysłu, chętnie bym poczytał coś w rodzaju dawnej Magii Akademików bartmana, natomiast sam raczej nic nie napiszę, bo udział w takich zabawach mnie nie kręci, a zresztą mam chorą wyobraźnię.;p
Krótko mówiąc: leń ze mnie.
Maszkarra - 2011-06-30, 23:52
:
To nie było głupie :-(
Ja tam jestem jak najbardziej za. Chętnie wezmę udział lub pomogę w organizacji.
bartman - 2011-06-30, 23:56
:
W sumie jak to przeczytałem, to nasunęło mi się kilka pomysłów na Magię Akademików 2. W końcu barwnych postaci na tym forum nadal nie nie brakuje - a podkoloryzuje się to tu to tam.. tyle że czas zawsze jest moim problemem.
Ale ale znowu mi coś do głowy przyszło, to żal by było tego na papier nie przelać.. :-)
Mikus - 2011-07-01, 00:44
:
Super, czekałem na ten temat... Co to KKM? Może i głupie pytanie ale jestem lekko wstawiony i zdobyłem się na odwagę żeby je zadać.
Maszkarra - 2011-07-01, 00:47
:
mikus773 napisał/a:
Super, czekałem na ten temat... Co to KKM? Może i głupie pytanie ale jestem lekko wstawiony i zdobyłem się na odwagę żeby je zadać.


http://www.heroes3.eu/forum/viewforum.php?f=5

Tu znajdziesz kilka ciekawych rzeczy.
LaEa - 2011-07-01, 01:13
:
The Shadow napisał/a:
PS darujcie sobie z tymi wlepkami z komixxów, kwejków itp. Każdy chyba zna adresy?
Sorry, ale nie. Po to one są, żeby z nich korzystać. KKM= NIE, ponieważ nie ma krzema i nie będzie dużo chętnych na to.
Skwer - 2011-07-01, 06:09
:
Wiekszosc edycji KKM odbyla sie bez jakze wielbionego przez Ciebie usera jakim byl krzemo.
Ja sam nie wezme udzialu, ale licze na interesujace, zabawne magie stworzone przez uzytkownikow. Bedzie co poczytac.
lol772 - 2011-07-01, 10:22
:
Ja mogę coś wymyślić.
Paweł - 2011-07-01, 10:47
:
Ja raczej udziału w tym konkursie nie wezmę, ale z chęcią poczytam prace innych użytkowników. Myślę, że jeżeli znajdzie się z pięciu chętnych to konkurs ma szanse powieść się.
LaEa - 2011-07-01, 11:00
:
Czyli mamy 3 użytkowników, mhm cóż za frekwencja !
Mikus - 2011-07-01, 11:35
:
Ciekawe, może nawet się skuszę tylko nie wiem czy będzie mi się chciało przebrnąć przez wszystkie prace żeby później nie było że coś od kogoś ściągnąłem :/
Tilogour - 2011-07-01, 12:09
:
Z chęcią wezmę udział w kolejnej edycji KKM