Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Mapa Wojna planowana - którym zamkiem

Kuba X16 - 2011-06-20, 13:24
: Temat postu: Mapa Wojna planowana - którym zamkiem
Bardzo zaciekawiła mnie ta wojna planowana, mianowicie:
-4 graczy - 3 komp, 1 człowiek
- rozmiar S
- Każde miasto ma wybudowanego graala

I nie wiem którym miastem mam grać. WŻ ma dobrego graala, ale jednostki są słabe. Zamek jest dobry, ale ma cienkiego graala.
Problem polega na tym, że za każdym razem bohater z twierzy mnie atakuje i przegrywam. Proszę o pomoc przy tej mapie.
Amitamaru - 2011-06-20, 14:02
:
Zamek jakim ci najwygodniej. W tej mapie wszystko zależy od tego kto zdobędzie arta ze środka.
Kuba X16 - 2011-06-20, 16:05
:
Dobra już rozwiązałem ten problem...
Najlepiej wybrać Lochy z Malekithem (Talent Magiczny)
Wykupiłem całe wojsko, ale do malekitha dałem tylko czarnego smoka. Chodziłem po mapie i kosiłem wszystko armaggedonem. I to tyle.
Leance - 2011-06-20, 21:08
:
Ta mapa jest opcjonalna, jak każda ramdomka. De facto przejdziesz ją każdym zamkiem, a cała sztuka polega na dobraniu takiej taktyki i bohatera, by nie stracić od razu całej armii i zyskać korzystną przewagę poprzez zdobywane doświadczenie. Proponuje taktyczny wjazd w miasto drugiego losowego gracza w 1. tygodniu.
Mikus - 2011-06-21, 14:57
:
Jak zaczynałem to lubiłem się bawić na tej mapie, siedziałem w zamku ile się dało i tylko czekałem aż zaatakują. Dochodziłem w końcu do armii złożonej z 1000 czarnuchów bądź tytanów, tymi zamkami grałem najczęściej bo sprzedawce artów mają i są dość mocne, twierdza jeśli chodzi o jednostki strzelające, które się bardzo przydają podczas obrony w zamku. Można tak w sumie siedzieć bez końca grając na poziomie 80-100%, wtedy komputer nie myśli zbytnio. Raz włączyłem 130 tym sposobem, przeciwnik miał WŻ, w końcu zebrał porządną armię ze wszystkich trzech zamków i ładnie złoił mi skórę ;)