Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Mam problem z dwiema kampaniami

Ingram - 2011-05-20, 22:58
: Temat postu: Mam problem z dwiema kampaniami
Witam. Mam problem z dwiema kampaniami. Pochodzą one z dodatku Armagedons Blade.
Pierwsza nazywa się Festiwal Życia i ta z którą mam problem jest jakby dalszym ciągiem tamtej. Ta z którą mam problem ma nazwę Obłaskawienie Nieoswojonego. Chodzi w niej o to, że trzeba pokonać stworzenia zamieszkujące ziemię. Nie wiem za bardzo o jakie stworzenia chodzi w niej. Czy o te co pilnują czy o jakieś inne??
A z drugą którą mam problem to jest związana z Pogromcami smoków w której trzeba pokonać czarodziejskie smoki i nie wiem gdzie one są.
Gandalf - 2011-05-21, 00:07
:
Ingram napisał/a:
Nie wiem za bardzo o jakie stworzenia chodzi w niej.
O wszystkie stojące na mapie (jeśli to 2. misja).
Ingram napisał/a:
A z drugą którą mam problem to jest związana z Pogromcami smoków w której trzeba pokonać czarodziejskie smoki i nie wiem gdzie one są.
Są na takiej beznadziejnej wyspie, na którą można trafić dzięki teleportowi. Trzeba najpierw odwiedzić wielu kluczników, iść na górę i w lewo (od drugiego zamku chyba...), o ile dobrze pamiętam. W tej misji niezbędny jest miejski portal (duże odległości) i antymagia (żeby smoki czarami nie rozwaliły Ci armii). W sumie słabo kojarzę tę kampanię, bo grałem w nią parę lat temu.
Ingram - 2011-05-22, 20:55
:
Dzięki.Udało mi się to przejść