Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Kampanie z Sir Alexem

Olek - 2011-01-27, 22:17
: Temat postu: Kampanie z Sir Alexem
Zrobiłem kilka projektów kampanii. Jak myślicie, która najlepsza. Oczywiście w każdej Pojawia się Sir Alex - Uciekinier z posterunku WŻ na Vori.
Historia Sir Alexa:
Sir Alex był wściekły z powodu, że nie walczył przeciw Kreeganom więc uciekł z Vori zabierając ze sobą wszystkie tajniki magii wody i grupę żywiołaków wody. Uciekając przez Tatalię zamierza stać się prawdziwym Wędrowcem i pomagać słabszym w potrzebach. 3 misje.
Straż w Erathii:
Mentius - Gnoll, Przyjaciel Erathii i hodowca bazyliszków - przyjął propozycję, żeby pomóc Erathii w jej dotychczasowych problemach z Eofolem, Deyjią i Nighonem. W trakcie swojej służby natyka się na dziwacznego i tajemniczego wędrowca, znanego Sir Alexem... 7 misji.
Barbrryńskie problemy:
Kilka lat po wszystkich oryginalnych częściach z Heroesach - Podczas panowania Kilgora, Barbażyńcy muszą rozwiązać swoje problemy aby uczynić Krewlod lepszym krajem. Jednak Zeostaje ono póżniej najechane przez Siły Nighonu. W odparciu przeciwnika, Krewlod pomoże pomoże Sir Alex. 12 misji.
Produkcja najlepszej odbędzie się na początku a produkcja reszty - na końcu.Si
Lowcakur - 2011-01-27, 22:33
:
Kiepska fabula kampanii, zwlaszcza iz Kilgor NA PEWNO nie chcial uczynic Krewoldu lepszym krajem, co wiecej, nawet zniszczyl caly Antagarich. Lepiej wykombinuj cos lepszego.
Leance - 2011-01-27, 22:44
:
Bierz pierwszą i zrób 3x S. Przy odrobinie szczęścia może nawet to skończysz. Jestem sceptyczny z góry, bo wiem, jak wygląda robienie kampanii na 12 misji.
Hektor - 2011-01-28, 11:15
:
Olek napisał/a:
natyka się na dziwacznego i tajemniczego wędrowca, znanego Sir Alexem... 7 misji.
zwanego ew. znanego sir alexa
Pio - 2011-02-24, 12:42
:
Bardzo ładna fabuła 1 kampania , ale wszystkie są dobre .
A tak na marginesie :
Kligor nie jest taki zły , winy trzeba szukać w 2 władcach a nie w jednym ( chodzi o rozliczenie )