Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Zapisy z Gry

Władca mroku - 2011-01-25, 20:00
:
Trzeba po tym ponownie uruchamiać PC? Bo mi nie chce wejść!
Olek - 2011-01-25, 20:30
:
Ale ty sam zrobiłeś ten folder games czy wyszukałeś w katalogu heroes 3?
Władca mroku - 2011-01-26, 09:22
:
To co jest w takim razie nie tak? Wchodzę w mój komputer, dysk C, folder ubisoft, folder homm 3 i jest tam folder games (i klika innych). Przeciągam zapis z pulpitu (po ściągnięciu go tam przenoszę) do tego folderu. Zamykam okno, uruchamiam heroes'y, wchodzę we wczytaj grę, patrze, a tam tylko moje zapisy! Nie ma tego pobranego!
nunquam - 2011-01-26, 09:55
:
Zapewne kopiujesz tam katalog z zapisami lub archiwum (do x:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic III - Zlota Edycja\games - układ możesz mieć inny). Do > games < należy skopiować wszystkie pliki zapisów z rozszerzeniem *.GM1, *.GM2, *.CGM, *.TGM, czy jakie tam masz. Oczywiście możesz tam umieszczać dowolne pliki. Np.: paczę zapisów w formacie moje.zip, ale "gra" ich nie zobaczy.
Np.: jeżeli chcesz mieć możliwość wczytania zapisu gry Olka to do katalogu games należy skopiować plik tytani.GM1. Plik powinieneś wypakować z archiwum Zapis.rar Powodzenia :-)
nunquam - 2011-01-26, 10:49
:
Ej, mi wszystko działa :-P Wchodzę przez skrót na pasku szybkiego uruchamiania, a folder, w którym zainstalujesz grę może być dowolny. Np. z:\Moja\Gra\działa z każdego\ katalogu\[katalogi i pliki gry :-P ]. Folder Ubisoft, z automatu jest definiowany przy instalacji (takie są skrypty Cd-Projektu) i nie zamierzam tego zmieniać.
Olek - 2011-01-26, 17:00
:
To dziwne... skoro ja też mam złotą edycję to powinno ci działać.