Akademia Wojny - forum

Miniliga AW - UPADEK MINILIGII

Skwer - 2010-10-03, 11:09
: Temat postu: UPADEK MINILIGII
Myślę, że miniliga padła (może i by ruszyła, ale za wielu graczy ją olało).

Możemy przenieść ją na mniejszą ilość graczy i najwyżej zagrać po 4 gry z każdym (w sumie cześć wyników też można by było zostawić.
Gandalf - 2010-10-03, 17:42
:
Cóż, ja zagrałem dwie gry i umówiłem się kiedyś z Xenem na trzecią, ale coś nie wypaliło. Nie wiem, czy miałbym czas na rozegranie wszystkich gier, ale i tak szkoda pomysłu, bo był bardzo ciekawy... Problem w tym, że w lecie nie wszyscy i nie zawsze są, a potem nie każdy ma czas i robi się zator...Już za miesiąc czy dwa pewnie w ogóle nie będę mieć czasu, ale jak na razie mógłbym parę razy dostać w tyłek, przynajmniej bym się nie nudził. :-) Nie wiem jak inni, ale ja mam wrażenie, że rzeczywiście w obecnej formule raczej nic z tego nie będzie. :-( W każdym razie dzięki za grę...
Skwer napisał/a:
Możemy przenieść ją na mniejszą ilość graczy i najwyżej zagrać po 4 gry z każdym (w sumie cześć wyników też można by było zostawić.
Niezły pomysł, zobaczymy, jak pójdzie. Tak przy okazji dzięki za starania, Skwer, dzięki Tobie rozegrałem dwie ciekawe gry, które pokazały mi w całej okazałości przyrost mojej totalnej noobkowatości na zasadzie funkcji wykładniczej :-) (co może wydawać się dziwne...).
yarzapp - 2010-10-03, 20:26
:
Ja nie miałem kompa i dwie pierwsze rundy rozegrałem, z trzecią też myślę, że nie miałbym problemów, a potem jakoś też by znajdował się czas, jeśli coś się będzie jeszcze na tym polu działo, to chętnie pogram.
Skwer - 2010-10-03, 21:27
:
Moze cos uda sie uratować. Napisze do wszystkich graczy i dowiem sie czy bd grać(Ci co przeglądają forum niech piszą tu). Wywale zalegających z grami i niechętnych, kolejki jeszcze raz rozpisze a wyniki przeniose. Mysle ze do soboty miniliga stanie na nogi odchudzona inaprawiona:D
Przepraszam ze moje porty niezawieraja polskich znaków, czasami spacji, ale pisze na telefonie dość często i niechce mi sie poprawiac:p
LaEa - 2010-10-03, 21:57
:
Ja nie spodziewałem się, że w rok szkolny będę miał tak mało czasu. Grać praktycznie mogę tylko w weekendy, toteż w niektóre też czasu nie mam. Miałem zagrać grę z yarzappem, ale nie wypaliło, bo nie skontaktowałęm się z nim, spróbuje zagrać z nim za tydzień.
Maszkarra - 2010-10-04, 18:30
:
Ja nie widzę przeszkód w dograniu pozostałych gier. Oczywiście mój czas jest mocno ograniczony, ale jakoś damy radę ;-)
Skwer - 2010-10-04, 20:31
:
wiec zrobimy selekcję graczy, kolejki od nowa, a wszystkie gry (wyniki) które bd się dało przeniosę do odnowionej miniligi
Anonymous - 2010-10-06, 20:10
:
A ja zmieniam zdanie i się wypisuje.
W pierwszej pauzowałem, w drugiej nie było przeciwnika a teraz chyba straciłem ochotę.
Leance - 2010-10-07, 14:38
:
Mogę się założyć, że prawie wszyscy stwierdzą, że chcą grać dalej - i nic się nie zmieni. Wtedy lepszym sposobem by było, gdyby zlikwidować kolejność kolejek, albo wręcz na siłę wywalać nieaktywnych graczy.
LaEa - 2010-10-07, 15:16
:
Ustawić trzeba termin kolejek kto nie zagra po prostu leci, bo są luźne zasady i sie nie dziwie dlaczego upada miniliga.
yarzapp - 2010-10-07, 15:18
:
Miniliga upada, bo nikomu się nie chce grać, a jak będą ostre terminy to praktycznie wszyscy polecą. Chodzi o to, żeby zostali tylko ci, którym chce się grać.
Skwer - 2010-10-09, 12:36
:
yarzapp napisał/a:
Miniliga upada, bo nikomu się nie chce grać, a jak będą ostre terminy to praktycznie wszyscy polecą. Chodzi o to, żeby zostali tylko ci, którym chce się grać.

więc koniec terminów
w niedzielę podam okrojony skład + nowe kolejki jak ktoś chce się jeszcze zapisać/wypisać ma czas do soboty

kto do niedzieli nie potwierdzi (nie potwierdził), że chce i bd grał w minilidze zostanie z niej bezpowrotnie usunięty.
Gandalf - 2010-10-09, 13:17
:
Potwierdzam swój udział :-) Dostałem antybiotyk i zwolnienie na tydzień, więc będę mieć trochę czasu, o ile nie będę się czuć zbyt słabo. ;-) Jeśli ktoś chce zagrać, piszcie śmiało na gg.
Skwer - 2010-10-09, 20:56
:
Mamy teraz tylko 5 graczy (Boss - ?). Ja proponuje grać dalej tylko zwiększyć liczbę gier. Z każdym gramy 4 razy. Czekam na opinie i rady.
Maszkarra - 2010-10-09, 21:16
:
Skwer napisał/a:
Mamy teraz tylko 5 graczy (Boss - ?). Ja proponuje grać dalej tylko zwiększyć liczbę gier. Z każdym gramy 4 razy. Czekam na opinie i rady.


Dorzuciłbym jakiegoś fixa dla urozmaicenia i można śmigać. AK21 widziałbym w tym turnieju ;-)