Akademia Wojny - forum

Subforum - użytkownicy miesiąca - FORUMOWICZ LIPCA 2010

zlatan - 2010-07-28, 11:48
: Temat postu: FORUMOWICZ LIPCA 2010
Głosować może każdy, kto ma co najmniej 50 postów.
Głosowanie potrwa do 3.08.2010.

Zaczynamy.
Maszkarra - 2010-07-28, 11:56
:
Zastanawiałem się między Akolitą, zlatanem i Pawłem.
Akolita - pisał dużo i mądrze w tym miesiącu, nakręcał bardzo ciekawe dyskusje i żywo w nich uczestniczył. User godny pochwały, świadczy o tym chociażby Junior Admin
zlatan - również uczestniczył w wielu ciekawych dyskusjach. Nakręcił forumową listę przebojów, jak dla mnie to świetna inicjatywa. Nie spamował no i grał ze mną wczoraj w kalambury :-)
Paweł - Paweł jak zawsze - trzymał wysoki poziom, nie karał biednych spamerów (wszyscy wiemy o kim mowa), również nakręcał i uczestniczył w wielu dyskusjach.

Ostatecznie mój głos wędruje na zlatana. Kalambury to mocny argument.
LaEa - 2010-07-28, 12:43
:
Ja kieruję mój głoś na The Shadow. To właśnie on rozkręcił forum, odkopał stare tematy, kiedy była cisza.
Akolita - 2010-07-28, 13:10
:
Ja mój głos oddaje na Leance. Prawie 200 postów w tym miesiącu, nie spamuje, udzielał się w tematach o muzyce, prowadzł (czasami) ciekawe dyskusje, ożywił nieco forum.
Gandalf - 2010-07-28, 15:34
:
Zastanawiałem się między Zlatanem, Bartmanem i Tarnoobem.
Pierwszy pisał dość regularnie, a przede wszystkim zawdzięczamy mu Forumową Listę Przebojów. Potrafił też bronić wyżej wzmiankowanej listy przed zalewem nadmiaru techno :lol: Drugi - wiadomo, Liga Typerów (co prawda powstała w czerwcu, ale jak dla mnie w niczym to nie przeszkadza :-P ). Ponadto wykazał się dojrzałym podejściem podczas dyskusji w UTP, aczkolwiek w końcu puściły mu nerwy, gdy musiał stanąć wobec ludzi o dziwacznej moralności, mówiących o używaniu przemocy... Trzeci napisał trochę ciekawych rzeczy, zwłaszcza w temacie "Filozofia dla wszystkich", a poza tym dzięki niemu miałem chyba najlepszy ubaw w tym miesiącu (kiedy to spora grupa osób zaczęła do niego pisać coś w stylu "no weź przemyśl swoje życie" :lol: - brawo, mistrzowie, z pewnością zmienicie życie osoby, której praktycznie w ogóle nie znacie, męcząc ją mieszanką tautologii i pustych frazesów...).
Ostatecznie oddam swój głos na Zlatana :-) W sumie pojawił się jeszcze jeden user, o nicku Vvornth albo jakimś podobnym (za ewentualną pomyłkę z góry przepraszam ;-) ). Widać, że gość reprezentuje pewien poziom i myślę, że mógłby spokojnie być kandydatem na usera miesiąca, gdyby pisał trochę więcej (mniejsza z tym, że nie podzielam niektórych jego poglądów...).
zlatan - 2010-07-28, 15:42
:
Ja oddaję głos na Maszkarrę, przede wszystkim za pełne humoru i inteligentne posty i wpisy w SB. No i grał ze mną w kalambury i nie oszukiwał :-)
lol772 - 2010-07-28, 15:46
:
Zlatan za listę przebojów.
Pioter ziom - 2010-07-29, 21:16
:
Wydaje mi się, że chyba Gandalf powinien dostać ten tytuł, jego posty mi się podobają. Długo i ironicznie, ale na temat.
bartman - 2010-07-30, 00:19
:
Wahałem się pomiędzy Gandalfem - przemyślane i sensowne posty, oraz aktywność w dyskusjach, Leance'm - w zasadzie jw., Tarnoobem - duża aktywność i cierpliwość;),
a także Zlatanem - za wiadomo co.
Głos na Gandalfa.
zlatan - 2010-07-30, 13:17
:
Wyniki na daną chwilę:

zlatan 3
Gandalf 2
The Shadow 1
Leance 1
Maszkarra 1
Akolita - 2010-07-30, 13:48
:
Pioter ziom napisał/a:
jego posty mi się podobają.

To, że jego posty są ironiczne nie ma nic do rzeczy, liczy się to co wniósł na forum w danym miesiącu .Jeśli chodzi o długie posty to powinieneś brać z niego przykład. Martwi mnie jedno. Forum staje się coraz bardziej subiektywne w głosowaniach (o ile głosy na Zlatana rozumiem o tyle...na userów wracająch w połowie miesiąca już nie np. wiadomo, że Tarnoob zawsze zagłosuje na Gandalfa ponieważ on jedyny akceptuje jego poczynania na forum.). Ale nie o tym: jest słaba frekwencja zapraszam do głosowania!
yarzapp - 2010-08-02, 01:42
:
Nie byłem zbyt aktywny w tym miesiącu i z powodu niedziałającego kompa to się nie zmieni prędko, niemniej stwierdziłem, że zagłosuję. Głos powędruje do zlatana, jak zwykle dużo udziela się w HP, ponadto należy docenić listę przebojów.
Paweł - 2010-08-02, 08:06
:
Sporo osób udzielało się sensownie na forum ostatniego miesiąca. Osoby, które najbardziej zapamiętałem to:
Tarnoob, Bartman, Zlatan, Leance, Akolita, Krzemo, Gandlaf

Zdecydowałem jednak głos oddać na Zlatana. Głównie dlatego, że stworzył listę przebojów i ożywił troszkę naszą "małą" społeczność forumową. ;-)
zlatan - 2010-08-03, 11:53
:
Wyniki końcowe:

zlatan 5
Gandalf 2
The Shadow 1
Leance 1
Maszkarra 1

Ale jestem fajny.

Niech jakiś mod uzupełni przyklejony temat.