Akademia Wojny - forum

Miniliga AW - Miniliga AW - REAKTYWACJA

Maszkarra - 2010-06-29, 11:18
:
Skwer napisał/a:
myślę, że cały rok Ci na to wystarczy


Czy to było ironiczne? Czy jednak turniej ma trwać cały rok :O
Skwer - 2010-06-29, 14:11
:
Maszkarra napisał/a:
Czy to było ironiczne? Czy jednak turniej ma trwać cały rok :O

to nie bd turniej. Na aw już taki jest - master aw.
stworzyłem listę gier -trzeba dobrać jeszcze terminy i w temacie o fixach i tempalte uzgodnić to i owo. Nowych już nie przyjmujemy.
Byłbym za tym, aby przed startem został założony nowy poddział w muliplayerze "Miniliga AW" tak, aby wszystko się nie mieszało. Myślę, że co roku bd mogła ruszać nowa edycja ;)

[ Dodano: 2010-06-29, 14:11 ]
jeśli o czymś zapomniałem dodam później
Leance - 2010-06-29, 17:08
:
Właściwie to miałem się już kiedyś o to zapytać: czym sie różni master AW z miniligą AW?
Xeno - 2010-06-29, 17:23
:
Różni się tym, że w minilidze grają userze AW, a nie wszyscy chętni :roll:
Skwer - 2010-06-29, 18:29
:
Leance napisał/a:
Właściwie to miałem się już kiedyś o to zapytać: czym sie różni master AW z miniligą AW?

Master AW to turniej (taki jak Mistrzostwa Świata), a Miniliga to tak jak Ekstraklasa.
Na więcej głupich pytań nie bd odpowiadał.
Leance - 2010-06-29, 18:44
:
Skwer napisał/a:
Na więcej głupich pytań nie bd odpowiadał.


No lol, nie interesowałem się tym tematem w ogóle, więc...
Ale dzięki za info ;-)
Paweł - 2010-07-03, 14:40
:
Uwzględniłem Timatha w kolejkach ligi AW. Zajęło mi to jakieś 3h. Sprawdźcie czy nie ma tam błędów - jak znajdziecie coś to dajcie mi znać.

P.S. Dałem termin na pierwszą kolejkę ligi. ;-)
Skwer - 2010-07-13, 20:56
:
Paweł napisał/a:
Uwzględniłem Timatha w kolejkach ligi AW. Zajęło mi to jakieś 3h. Sprawdźcie czy nie ma tam błędów - jak znajdziecie coś to dajcie mi znać.

Mi zajęło tyle samo czasu układanie kolejek miniligi.
Bd Was obserwował i prowadzących też;)
Paweł - 2010-07-15, 14:19
:
Minęła już prawie połowa czasu przeznaczonego na pierwszą kolejkę gier do ligi AW. Moje pytanie brzmi: grał już ktoś? Jeżeli tak to raporty zgłaszamy w temacie, w którym są podane kolejki. Myślę, że niema na co czekać, bo później można się nie wyrobić w wyznaczonym czasie. ;-)
Maszkarra - 2010-07-15, 14:34
:
Cały czas czekam na Redaliona, zajęty jest trochę chłopak. Ale bez obaw, niedługo zagramy.
Redalion - 2010-07-15, 16:32
:
Jeśli nie udałoby mi się rozegrać gry z Maszkarrą na czas, to tylko z mojej winy, mam małe kłopoty z czasem. Ale na pewno nadrobimy to, może już jutro? :mrgreen:
Skwer - 2010-12-17, 09:11
:
Balance (i pc): nie dotyczy "No DoubleBuild" [dodać 'no triplebuild'?], siedliska swojej rasy można tylko oflagować - nie wolno kupować tam jednostek (w portalu przyzwania też nie)
Myślę, że ten punkt można byłoby dodać do regulaminu miniligii.
Malekith - 2010-12-17, 16:46
:
Siedliska dla samego flagowania są bez sensu. Już lepiej odbanować je całkiem plus dodać wiwerny/anioły w bankach.

[ Dodano: 2010-12-17, 16:47 ]
Siedliska dla samego flagowania są bez sensu. Już lepiej odbanować je całkiem plus dać wiwerny/anioły w bankach.