Akademia Wojny - forum

Sprawy Akademii Wojny - Pomoc i Pomysły.

Tilogour - 2016-09-03, 23:18
:
krzemo napisał/a:
prawie wszyscy pójdą do piachu

AW jest jak życie. Wypowiadasz się, jesteś aktywny i dajesz swój wkład, a potem i tak idziesz do piachu
krzemo napisał/a:
kazdy warn miał swój okres egzystencji w rejestrze.

Za. Warn warnowi nierówny. Proponuję rozpatrzenie warnów userów i ustalenie kiedy powinny wygasnąć.
Ja też mam 2 warny i jeden sprzed ponad 2ch lat.
Spoiler:
--- Pokaż ---

(spamuje zgłoszeniami spamów)

Michael - 2016-09-04, 00:36
:
Ach i jeszcze jedna (najważniejsza!) sprawa:
Ciężko szukać map autora, którego lubimy, dlatego powinna być oddzielna kategoria wyszukiwania map- po autorze.
New Year - 2016-09-04, 11:24
:
@Michael, ta opcja już dawno jest.
Michael - 2016-09-04, 11:55
:
@New Year dzięki, nie mogłem tej opcji znaleźć :-)
Anonymous - 2016-09-06, 19:22
:
niech ktoś mnie oświeci, ale dlaczego do jasnej cholery gdy będąc zalogowany na tej stronie nie robię nic przez powiedzmy 5 minut, to mnie wykrzacza i muszę kolejny raz skrobać login i hasło. To samo z pisaniem długich postów, zdarzyło mi się kilka razy pisać długo i jak chciałem wysłać to mnie wykrzaczało. Aż wyrobiłem nawyk wklejania posta z edytora tekstowego. Paranoja. Niech ktoś coś z tym zrobi.
hrabo - 2016-09-06, 19:49
:
Dziwne, ja tak nie mam. Czasem tylko strona ładuje posty niemiłosiernie długo.
mbehemot - 2016-09-08, 08:01
:
Volkor napisał/a:
niech ktoś mnie oświeci, ale dlaczego do jasnej cholery gdy będąc zalogowany na tej stronie nie robię nic przez powiedzmy 5 minut, to mnie wykrzacza i muszę kolejny raz skrobać login i hasło.

Spróbuj użyć opcji autologowania ("Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie")
koget - 2016-11-05, 22:16
:
Hej,

Proszę o usunięcie mapy: http://www.heroes3.eu/dow...s-in-the-detail

Dodałem ją drugi raz w uaktualnionej wersji i tym razem z zarejestrowanego konta, więc przyszłe poprawki będę mógł robić tam. :)


Pozdrawiam,
kogeT
mbehemot - 2016-11-07, 12:29
:
koget napisał/a:
Proszę o usunięcie mapy: http://www.heroes3.eu/dow...s-in-the-detail

Mapa usunięta.
Tilogour - 2017-02-07, 17:10
:
Jeżeli ktoś ma czas, to niech doda przy artefaktach informację jaką moc ma dany artefakt (czy jest to art skarbów, małej mocy, dużej, czy relikt)

Jestem lamą i nie pamiętam, a mam 7 win w którym pomoc edytora jest popsuta, więc myszką nie mogę kliknąć.

(a nawet gdybym mógł, to ciągle bym musiał ustawiać ścieżkę do pliku .hlp)

Przyda się to twórcom map (np mi :-> )
Żelazko - 2017-02-16, 03:27
:
Admini dajcie na tak:

Panel Administracyjny -> Ogólne/Konfiguracja -> Strony Głównej -> Osoby odpowiedzialne za Forum/Widok działów: Tak

Będzie widać wyraźnie jaką listę działów moderuje mod.
New Year - 2017-02-16, 09:47
:
Żelazko napisał/a:
Będzie widać wyraźnie jaką listę działów moderuje mod.

Przecież wchodząc na forum pod każdym z działów widać kto go moderuje. Dodatkowo tylko dział master AW i miniliga AW jest moderowany przez kogoś innego niż krzemo. Resztę moderuje krzemo. Dla mnie zbędny dodatek.
Żelazko - 2017-02-18, 01:23
:
Dla ciebie zbędny ale ja w te działy nie wchodzę. Wyświetla mi że krzemo i inni to tacy sami modzi a tak nie jest.
mbehemot - 2017-02-22, 07:43
:
Żelazko napisał/a:
Admini dajcie na tak:

Panel Administracyjny -> Ogólne/Konfiguracja -> Strony Głównej -> Osoby odpowiedzialne za Forum/Widok działów: Tak

Obawiam się, że takie ustawienia są włączone od początku :) http://prnt.sc/ebvguf
Begrezen - 2017-05-02, 14:10
:
Kiedy w końcu pojawi się możliwość zgłaszania/usuwania takich recenzji, charakteryzujących się wysoką kulturą osobistą?