Akademia Wojny - forum

Sprawy Akademii Wojny - Pomoc i Pomysły.

New Year - 2016-02-24, 16:12
:
hrabo napisał/a:
3,5 k ocen w 3 minuty to jakieś 20 na sekundę, 100% bot:P

U mnie nabił 2000 tysiące gdy pisałem komentarz czyli maksymalnie minuta.
Z obliczeń wychodzi 33 na sekundę czyli o wiele więcej. W ogóle około 1/4 mapek dostała obniżoną lub zawyżoną ocenę więc na pewno bot bo nie wierzę, że ktoś nabiłby z 50000 ocen (nawet więcej) w dzień.
Edit: U mnie ta mapa miała same 5 :-P
Ravciozo - 2016-02-24, 17:23
:
Teraz już jest normalna ilość...
heroes3 - 2016-04-24, 11:16
:
Czy jest opcja, aby wyszukać swoje odpowiedzi (posty) w danym temacie? Jeśli jest, to gdzie bo jej nie widzę. Jeśli jej nie ma, to czy da się dodać?
mbehemot - 2016-04-24, 22:18
:
heroes3 napisał/a:
Czy jest opcja, aby wyszukać swoje odpowiedzi (posty) w danym temacie? Jeśli jest, to gdzie bo jej nie widzę. Jeśli jej nie ma, to czy da się dodać?


Wyszukiwania w danym temacie nie mogę znaleźć, jedynie w całym dziale.
http://www.heroes3.eu/forum/search.php
W polu "Szukaj autora" wpisz swój nick, na liście "forum" wybierz dział, "Pokaż wyniki jako" zaznacz posty.

Jeszcze sprawdzę czy da się szukać tylko w wybranym temacie.
heroes3 - 2016-04-24, 22:22
:
Super, zawsze już coś. Jak się ograniczę do jednego działu i mam 1/5 postów do przeszukania, to już jest mi łatwiej. Dzięki! :-)
Ravciozo - 2016-05-17, 20:05
:
Nie wrzucę tego do 'błędy na stronie', ale powiedzcie mi coś:
O co chodzi z galerią 'screeny' na AW? Jest ich mało, a większość jest bez wyrazu (ktoś zescreenował wejście do śordkowej strefy w 2/1/3 w Morowym Jeziorze - da się wejść w pierwszym tygodniu). No i nie wiem, nie robimy z tym nic, dodajemy dużo, żeby była wielka galeria, czy dodajemy tylko takie niezwykłe i robimy taką pro galerię rzeczy niespotykanych?
mbehemot - 2016-05-20, 13:18
:
Ravciozo napisał/a:
O co chodzi z galerią 'screeny' na AW?

Ta część portalu nie była aktualizowana od ładnych kilku lat. Ostatnio wrzuciłem na FB zrzuty z Mastera 2015, mogę je umieścić też w galerii. Kojarzysz inne screeny jeszcze na forum?
Ravciozo - 2016-05-20, 16:06
:
Nie. Nie kojarzę. Za to mam trochę u siebie na dysku jakby co. Pewnie dużo osób ma.
heroes3 - 2016-06-06, 12:07
:
Patrząc na mapy typu:
http://www.heroes3.eu/dow...-podziemne-laki
powtarzam moją propozycję podziału download na "poczekalnię" i "stronę główną". Albo chociażby na dodawanie przy mapach jakiś grafik typu "mapa testowana i polecana przez AW". Chociaż chyba pierwszy pomysł wydaje się sensowniejszy.
Konkurencyjny portal wrzuca mniej mapek, ale ich poziom jest sensowniejszy. Więc, żeby AW nie dołowała poziomem, proponuję coś zrobić z działem download.
mbehemot - 2016-06-07, 11:19
:
heroes3 napisał/a:
powtarzam moją propozycję podziału download na "poczekalnię" i "stronę główną"

Mam w planach zrobić właśnie taki podział, niestety brak wolnego czasu przedłuża realizację.
Tilogour - 2016-06-07, 20:14
:
A co z mapami, które już są w dziele map? Mam nadzieję, że nie będzie czystki, bo szkoda by było. Część map jest tylko tutaj zapewne.

2. Co z przerobionymi mapami z templów? (takie mapy też widziałem)
Niektóre są całkiem grywalne imo. Będę wiecznie w poczekalnii? Co będzie wyznacznikiem zatwierdzenia mapy?
heroes3 - 2016-06-07, 20:55
:
Tilogour napisał/a:
A co z mapami, które już są w dziele map? Mam nadzieję, że nie będzie czystki, bo szkoda by było. Część map jest tylko tutaj zapewne.

Myślę, że wszystkie sprzed tego podziału powinny być z automatu przeniesione do "działu głównego". Oczywiście wszystkie poza tymi 'ukrytymi', bo te już zostały określone jako niezdatne do czegokolwiek.

Tilogour napisał/a:
2. Co z przerobionymi mapami z templów? (takie mapy też widziałem)
Niektóre są całkiem grywalne imo. Będę wiecznie w poczekalnii? Co będzie wyznacznikiem zatwierdzenia mapy?

Wypadało by wtedy dodać opis, że mapa jest przeróbką/poprawką już istniejącej, albo że powstała na bazie templ'a, ale nie to będzie wyznacznikiem tego gdzie wyląduje mapa.
Ja bym proponował 5 pozytywnych ocen od zarejestrowanych użytkowników, żeby mapa dostała się do działu głównego. Tyle się chyba uzbiera, bo w końcu aż tak mało to nas tu nie jest :roll:
Michael - 2016-09-03, 00:14
:
Jak dla mnie dwie rzeczy aż proszą się o zmianę:
1) Od razu po zalogowaniu powinna pojawiać się w prawym górnym rogu zakładka Moje mapy/ Moje pliki ponieważ są one dopiero dostępne po przejściu na główną stronę albo do zakładki Download
2) Podczas wejścia na stronę główną (użytkownik niezalogowany) powinien mieć w prawym górnym rogu ekranu możliwość zalogowania się (od razu), a nie poprzez wybranie zakładki forum -> zaloguj. Znacznie przyspieszyłoby to prędkość logowania.
heroes3 - 2016-09-03, 22:37
:
@Michael, pomysł popieram! Żeby to się ładnie graficznie komponowało, to proponuję dodać na stronie głównej, po lewej stronie jeszcze jeden panel. Bo mamy tam panel "gra" i "portal", to myślę że dało by się tam dorobić "panel użytkownika" z przyciskiem "zaloguj". Po zalogowaniu ten panel mógłby się rozszerzyć o dodatkowe przyciski typu właśnie "moje mapy", "ustawienia", "profil" etc. Wolałbym tak, niż umieszczanie tego u góry, bo (tak mi się wydaje) ładniej się to wkomponuje w grafikę strony i będzie lepiej widoczne. Ale pomysł jako taki popieram ;-)
Michael - 2016-09-03, 23:03
:
@heroes3 zdecydowanie zgadzam się, że takie rozwiązanie byłoby najwygodniejsze :-)