Akademia Wojny - forum

Mapy i Kampanie - Projekt nad moją kampanią

Erdamon - 2009-07-06, 20:18
: Temat postu: Projekt nad moją kampanią
Tu proszę userów o to żeby podsuwali mi pomysły do kampanii które chce zrobić:
1.Powrót do wojny(AB)
kamapnia opowiada o powrocie zła do Enroth a Pyrus,Terra,Hannon,Iconox,Karkaroff i Naita muszą ostatecznie pokonać ostatnie zło.
2.Koronacja(SOD)
kampania opowiada o młodej władczyni Erathii Klaire która musi wykonać kilka trudnych rzeczy żeby ją koronować.
3 i 4.Oszukanie(cz.1 i cz.2)(AB)
pierwsza część kampanii mówi o Lordzie Haarcie który najpierw musi dotrzeć do miasta w którym jest Terra żeby poprosić ją o pomoc przy zdobywaniu części do płaszczu nieumarłego króla.A druga opowiada o tym że Lord Haart oszukał Terre mówiąc jej że wskrzesi jej męża(Pyrusa)a nie udało się(po stronie Terry)bo Haart wskrzesił go jako rycerza śmierci i potem reszta Rebelii światła musi pomóc Terrze...
5.Kwartet śmierci(AB)
ta kampania opowiada o czwórce nekromantów(Sandro,Septienna,Nimbus i Xsi)chcą poknać rebelię światła żeby zło opanowało Enroth.

Piszcie pomysły co można zrobić i komentujcie!
nick194 - 2009-07-16, 23:03
:
Czemu wszystkie kampanię robione w edytorze HOMM3 są związane z historią Enroth, skoro H3 opowiada o Antagarichu!?!?!?!? Zajmmij się najpierw Erdamonem jako przeciwnik Majera w naszej kampanii.

Dam ci coś lepszego.
Jeżeli znasz kampanię "Festiwal Życia" to zrób 4 scenariuszową kampanię dotyczącą Majera. To będzie preqeul do naszej zbiorowej kampanii.
I wtedy:
1. (pokonanie silnego potwora, Kilgor musiał zabić Behemota) Zabij Grzmota - Władcę Orlich gniazd w Krewlod.
2. Zabij wszystkie potwory w okolicy (do wyboru, choć ja proponuje rozdzielenie mapy na wyspy.
3. Zabij 3 pretendentów (Majer vs. Dessa, Gundula, Gretchin).
4. Zabij samego Kilgora.
Erdamon - 2009-07-18, 18:15
:
A to nawet niezły pomysł
King of Slayer - 2009-11-09, 08:44
:
Ja jestem za kampanią z Majerem, ona mi się najbardziej podoba, bo Kilgor to twardy przeciwnik.
Leance - 2009-11-09, 16:19
:
King of Slayer napisał/a:
Ja jestem za kampanią z Majerem, ona mi się najbardziej podoba, bo Kilgor to twardy przeciwnik.


Ciekawe, czy w ogóle kontynuowany...
page - 2009-12-07, 14:25
:
Mam wrażenie, że tylko temat Koronacji jest na tyle niewyeksploatowany, że jest sens poświęcać swój czas na tworzenie kampanii. Ciekawa przygoda w różnych krainach, może kompletowanie artefaktów, to dałoby satysfakcję w grze.
Leance - 2009-12-07, 18:43
:
Jak robić kampanię to 3-4 mapy maksimum. Gdy ktos chce stworzyć ogromną kampanię na 12 misji to jeśli dotrwa z robieniem do 6 to będzie cud (no, chyba że złożona jest z 12 żałośnych S-ek, które robił 15 minut). Nie ma co porywać się z motyką na słońce.
Makaay - 2009-12-08, 16:52
:
A ja staram się zrobić kampanie o Adrienne już po wojnach. Kiedy dociera nowe zło na Świat Antagarichu.
gastonki - 2017-04-17, 18:25
:
A ja robię zbiór 10 kampanii do AB.Kampanie będą opowiadać o 8 bohaterach łączących siły a w 9 kampanii idziemy śladami 8 bohaterów i musimy w ostatniej misji pokonać wielką bohaterkę:Adrienne.W 10 kampanii pojawiają się losy opowiadające o Adrienne.
Będą jeszcze 3 kampanie które będą samouczkiem(Oczywiście dla początkujących).
Proszę o cierpliwość,dla tych którzy mnie lubią.
Begrezen - 2017-04-17, 20:34
:
gastonki napisał/a:
A ja robię zbiór 10 kampanii do AB.
(...)
Proszę o cierpliwość,dla tych którzy mnie lubią.

O niczym innym nigdy nie marzyłem, jak zagrać w twoje zacne kampanie. No i kilka fajnych map masz już gotowych - Atak piratów, Ciasnota, Kanion złota. Nic tylko grać. :-D 10 kampanii? E, to długo nie przyjdzie nam czekać.
gastonki - 2017-04-30, 14:49
:
Begrezen napisał/a:
gastonki napisał/a:
A ja robię zbiór 10 kampanii do AB.
(...)
Proszę o cierpliwość,dla tych którzy mnie lubią.

O niczym innym nigdy nie marzyłem, jak zagrać w twoje zacne kampanie. No i kilka fajnych map masz już gotowych - Atak piratów, Ciasnota, Kanion złota. Nic tylko grać. :-D 10 kampanii? E, to długo nie przyjdzie nam czekać.


No przyjdzie jakiś czas czekać.Dam wam znać jak skończę w postaci tematu o moich kampaniach.
Pisałeś tak o prosto z skądś czy ty tylko mnie uszczęśliwiasz Bergezen?
Bo ten post jest troszke podejrzany.

[ Dodano: 2019-03-31, 16:53 ]
Heh no dobra... Jednak to 10 Kampanii nie będzie.Za to robię dwie kampanie

Pierwsza opowiada o Lordzie Haarcie, który zamierza zjednoczyć Deyję silnym reliktem-Płaszczem Nieumarłego Króla
Co do wielkości map: 1 M-ka i 2 L-ki

Druga to wojna pomiędzy Erathią a Nighonem, przy okazji podczas wojny będą Erathiańscy Buntownicy, z którymi będziemy walczyć w jednej misji.
A wielkości map to: 1 S-ka, 4 M-ki i 1 L-ka
Begrezen - 2019-04-03, 15:00
:
gastonki napisał/a:
Jednak to 10 Kampanii nie będzie.Za to robię dwie kampanie

czyli chcesz powiedzieć że przez te 2 lata nie zrobiłeś ani jednej? zawiodłem się :cry:
New Year - 2019-04-03, 15:41
:
Ja powiem krótko. Obietnice każdy może składać, ale czy coś z tego wynika? Oczywiście życzę powodzenia w robieniu kampanii i mam nadzieję, że wkrótce usłyszymy o postępach. Na razie jednak muszę być sceptyczny.
gastonki - 2019-04-03, 15:47
:
To znaczy rozpocząłem i zrobiłem trochę scenariuszy, ale doszedłem do wniosku, że niepotrzebnie tyle nałożyłem se pracy i poszło to wszystko w cholerę.Jest też drugi powód czyli taki, że poprzednie moje mapy robiłem na innym kompie na takim 12-letnim XP-ku i radził całkiem dobrze ale przeprowadziłem się do nowego domu i jeszcze nie podłączyłem modemu.Jeszcze inny powód to takie słabe wykonanie mapek tzn. nie za bardzo kumałem o co chodzi w robieniu takich mapek jak przykładowo robią Veracruz lub Ty.Mam nadzieje że zrozumiałeś moje intencje w sprawie tych 10 kampanii.

PS: Nawet dobre robisz mapy pobrałem pierwsza misje z Buntu Władców Bestii w twoim wykonaniu. Całkiem Spoko ;-)
Mikus - 2019-04-07, 07:52
:
Ktoś uwierzył, że on kampanię zrobi? :lol: Rozumiem modem do robienia map jest niezbędny?